Rzęsy Eco Volume Lashes

( ilość produktów: 6 )

Rzęsy ECO Volume Lashes to nowo powstała linia rzęs dla wymagających stylistek. Rzęsy są delikatne i wygodne w aplikacji. Wyróżniają się dużą lekkością, przez co łatwo się je aplikuje. Oko lub rzęsy nie będą dzięki temu obciążone. Jasny kolor paska poprawia widoczność rzęs. Odklejenie rzęs od paska jest proste dzięki delikatnemu klejowi. Opakowanie wyróżnia się ekologicznym wykonaniem dzięki papierowi Kraft, z którego zostało wykonane. Podlega on w całości procesowi biodegradacji. Innowacyjna formuła sprawia, że rzęsy są miękkie i puszyste, a tworzenie kępek jest bardzo proste. Rzęsy są przyjazne środowisku i nie były testowane na zwierzętach. Linia ECO Volume Lashes zawiera kilka różnych wariantów do wyboru, różniących się profilem i grubością. Produkty są łatwe do ewentualnego zwrotu, bo w ciągu 30 dni można odstąpić od umowy nie podając przyczyny. Na stronie internetowej można sprawdzić, czy dany produkt jest dostępny w sklepie od ręki, lub dokonać zakupu w internecie i odebrać w sklepie.

 


Rzęsy Eco Volume Lashes

 

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty, jaką dają rzęsy ECO Volume Lashes. Jest to nowoczesna linia rzęs, które są delikatne oraz wygodne w aplikacji. Zapewnią przy tym komfort pracy stylistek, które aplikują rzęsy swoim klientkom. Rzęsy ECO Volume Lashes różnią się od siebie profilem i grubością dając możliwość wyboru różnych wariantów w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów. Zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby, które oczekują wygody ich noszenia. Rzęsy ECO Volume Lashes dzięki przyklejeniu na jasnym pasku, są łatwo pobierane z opakowania. Piękne rzęsy to podkreślenie oka i całej twarzy klientki, która zyskuje dodatkowy atrybut piękna. Delikatny klej pozwala na łatwe i bezpieczne ich zdjęcie w dowolnym momencie. Opakowanie jest ekologiczne, a cały produkt w pełni ulega procesowi degradacji. Produkt można zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny rozwiązania umowy.


Czym są rzęsy Eco Volume Lashes?

Rzęsy Eco Volume Lashes posiadają pasek w jasnym kolorze, co znacząco poprawia widoczność rzęs. Można je łatwo odkleić od załączonego paska, ponieważ wykorzystano bardzo delikatny klej, dlatego od razu można rozpocząć stylizację. Należy przyznać rację, że są to rzęsy stworzone specjalnie dla najbardziej wymagających stylistek. Ich najważniejsze zalety to lekkość, miękkość, a także piękny i głęboki odcień czerni. Są to rzęsy chętnie wybierane podczas stylizacji głównie ze względu na łatwość aplikacji. Delikatne kępki idealnie podkreślają oczy, a efekty końcowe przedłużania rzęs zaskakują zmysłowym spojrzeniem. Kluczowe jest to, że dzięki ulepszonej formule rzęs można uzyskać niepowtarzalny efekt. Dodatkowo można zapomnieć o efekcie ciężkiego i przymkniętego oka, bo rzęsy są niewiarygodnie miękkie i lekkie. Można śmiało powiedzieć, że praca z nimi to prawdziwa przyjemność. Nie bez znaczenia jest ich ekologiczny charakter, ponieważ rzęsy nie były testowane na zwierzętach, a opakowanie jest wykonane z papieru Kraft, który jest w pełni biodegradowalny. 

Aplikacja rzęs

O rzęsach Eco Volume Lashes najlepiej świadczy zadowolenie stylistek, które jest poparte satysfakcją klientek. Warto mieć na uwadze, że przedłużanie rzęs to bardzo trudny zabieg, dlatego potrzebne jest skupienie i pełna precyzja. Cała procedura jest znacznie łatwiejsza dzięki rzęsom Eco, a do tego zdecydowanie szybsza. Rzęsy doskonale prezentują się na oku, a do tego są trwałe i nie mają tendencji do łamania się. Dobrze rozkładają się w palcach i nadają się do wielu metod stylizacji. Sprawdzą się dobrze zarówno do większych, jak i mniejszych objętości, a puszyste kępki tworzą się same i to niezależnie od zastosowanej techniki. Każda kosmetyczka powinna mieć w swoim salonie do dyspozycji rzęsy Eco Volume Lashes, które usprawniają pracę. Aplikacja jest bardzo prosta, dlatego początkujące kosmetyczki też powinny sobie poradzić.

pixel