Rzęsy Mink

( ilość produktów: 15 )

Rzęsy Mink - miękkie i subtelneDługie i podkręcone rzęsy nadają spojrzeniu głębi i optycznie powiększają oczy. Coraz więcej kobiet poszukuje możliwości przedłużenia swoich naturalnych rzęs. Idealnym rozwiązaniem są rzęsy Mink - najchętniej wybierane przez stylistyki rzęs na świecie. Ogromną zaletą tych rzęs jest szeroka różnorodność w wyborze długości, grubości i stopnia podkręcenia. Dzięki temu, stylistka może precyzyjnie dobrać rzęsy Mink do naturalnych rzęs klientki. Rzęsy Mink to nie tylko wyraziste spojrzenie, ale przede wszystkim naturalny wygląd. Ich profilowanie zostało wypracowane na podstawie naturalnych rzęs tak, aby były do nich jak najbardziej podobne. Okazało się to przepisem na sukces, a Panie na całym świecie pokochały rzęsy Mink od pierwszego wejrzenia.

W naszym sklepie znajdziesz kilkanaście rodzajów rzęs Mink do wyboru. Na szczególną uwagę zasługują rzęsy o profilu C, które sprawią, że rzęsy Twoich klientek będą pięknie podkręcone. Ułożenie rzęs w wygodnych paletkach ułatwia pracę z nimi. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Postaramy się udzielić odpowiedzi na wszelkie nurtujące kwestie.
Rzęsy Mink - ozdoba oczu

Gęste rzęsy są podstawą urody każdej pani. Rzęsy Mink pięknie się prezentują. Są bardzo miękkie, subtelne i stylowe. Głęboka czerń błyszczy naprawdę efektownie i dodaje urody każdej pani lubiącej takie piękno oraz efektowność. Przyklejone są na taśmie od spodu opakowania, a w pakiecie znajduje się 16 rzędów rzęs. Nie obciążają naturalnych rzęs i zapewniają wysoki komfort noszenia. Paletka Mix oferuje szeroką gamę długości w jednym opakowaniu. Ponadczasowe piękno oraz elegancja wysokiej próby mają znaczenie dla każdej osoby. Rzęsami można ozdobić oczy, wydobyć ich głębię i stworzyć oprawę oczu, która sprawdzi się tak, jak żadna inna. Rzęsy mają jakość, styl oraz doskonałe wykonanie. Pozwalają stworzyć piękną oprawę oczu, można je nosić na co dzień lub na wielkie wyjścia. Jakość rzęs jest wyjątkowa, a każdy klient może cieszyć się nimi przez długi czas. Dla każdej osoby mają one styl i prezencję ponadczasową. Klasyczne i jednocześnie awangardowe rzęsy są wyborem dla każdej modnej pani. Nadają się do przedłużania i zagęszczania. Dzięki nim panie mające skromne, rzadkie naturalne rzęsy mogą zadbać o rzęsy wysokiej próby i zapewnić jakość w dobrej cenie. Wyglądem zbliżone są do naturalnych rzęs, co jest ich wyjątkowym atutem. Piękno, styl oraz elegancja są tym, co przyda się zawsze i zapewni doskonałą oprawę oczu - naturalną, unikatową oraz mającą znaczenie dla każdej osoby. Grubsza podstawa i cienka końcówka są typowe dla tych rzęs. Ich jakość jest nieoceniona, a niejedna osoba doceni wyjątkowy wygląd takich rzęs oraz zechce zadbać o poprawę własnego wizerunku. Rzęsy stanowią ramę dla oka, jego doskonałą oprawę. Wyjątkowa jakość w dobrej cenie. Rzęsy Mink prezentują się pięknie, naturalnie i wyjątkowo. Każda pani chętnie sięga po takie rzęsy i nosi je wtedy, gdy szczególnie pragnie podkreślić oczy i zaakcentować ich walory. Co ważne rzęsy nie odkształcają się i nie łamią, są rozwiązaniem trwałym i rekomendowanym niejednej osobie.


pixel